papier toaletowy w biurze

Jaki papier toaletowy wybrać do biura?

Urządzając biuro musimy zastanowić nad jego wyposażeniem - wybieramy meble, sprzęt biurowy, kupujemy naczynia do firmowej kuchni. W żadnym biurze nie może zabraknąć toalety, której wyposażenie jest niezwykle ważne, aby zapewnić swoim pracownikom oraz klientom możliwość zachowania wysokiego poziomu higieny. Oprócz podstawowego wyposażenia w węzeł sanitarny warto pomyśleć o takich dodatkach jak dozownik do mydła w pianie lub w płynie oraz dozownik na papier toaletowy. 

Papier toaletowy to artykuł higieniczny, na który nie zwracamy zbytnio naszej uwagi. Kupując na użytek domowy rzadko kiedy zastanawiamy się nad jego wydajnością i składem. Zaopatrując swoje biuro w papier toaletowy warto jednak przemyśleć, jaki będzie odpowiedni dla naszej firmy. W zależności od ilości pracowników i klientów, wybór papieru może przynieść nam pewne oszczędności lub przeciwnie - możemy ponieść niepotrzebne koszty. 

Jakie są rodzaje papieru toaletowego i jaki wybrać dla swojej firmy? 

Rolka konwencjonalna, mini jumbo i jumbo

Na rynku znajduje się wiele rodzajów papieru toaletowego, który różni się od siebie długością, ilością listków i warstw oraz materiałem. Papier toaletowy wyprodukowany z celulozy charakteryzuje się niezwykłą miękkością i śnieżnobiałym kolorem, natomiast papier makulaturowy to bardziej ekonomiczny i ekologiczny wybór. W ofercie naszego sklepu znajdują się także produkty, które powstały z połączenia obu tych materiałów, co jest gwarancją estetycznego wyglądu, komfortu użytkowania oraz ekonomicznej ceny. 

Rodzaj rolki papieru toaletowego powinien zostać wybrany w zależności od wielkości przedsiębiorstwa i natężenia ruchu.

Rolki konwencjonalne - polecane dla małych biur, w których pracuje niewielu pracowników. 

Rolki mini jumbo - dla przedsiębiorstw o średnim natężeniu ruchu, gdzie w ciągu dnia z toalety korzystają zarówno pracownicy jak i goście i klienci firmy. 

Rolki jumbo - największe rolki, dedykowane dla miejsc o dużym natężeniu ruchu, takim jak dworce, lotniska i galerie handlowe. Dzięki temu, że wystarcza na dłużej i pojedyncze rolki nie muszą być tak często wymieniane, ułatwiają pracę personelu sprzątającego oraz na dłużej zapewniają higieniczne warunki w toalecie. 

A może w składce?

Do miejsc, gdzie konieczne jest zachowanie bardzo wysokiego poziomu higieny, takich jak służba zdrowia oraz firmy z branży HoReCa polecamy papier toaletowy w składce. Dzięki dozowaniu odcinek po odcinku zapewnia maksymalną higienę, a także ogranicza produkcję odpadów. 

Maksymalna higiena dzięki dozownikom

Po wyborze rodzaju papieru toaletowego do biura należy dobrać odpowiedni dozownik, do którego będzie pasować poszczególny rodzaj rolki lub składki. Dozownik na papier toaletowy zapewnia wysoki poziom higieny w toalecie, ponieważ użytkownik ma kontakt tylko z produktem, który chce użyć i nie ma możliwości zanieczyścić pozostałą część rolki. Dodatkowo, większość dozowników zamykana jest na kluczyk, dzięki czemu ogranicza się ilość osób, które mają kontakt z produktem. Jest to także skuteczne zabezpieczenie przeciw kradzieży. 

Zadbaj o komfort swoich pracowników oraz klientów wyposażając swoje biuro w odpowiednie artykuły higieniczne. Nie wiesz, które produkty będą dla Ciebie odpowiednie? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, chętnie pomożemy!

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij