Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey Good Sense Breakdown - preparat neutralizujący nieprzyjemne zapachy - 5 l

Diversey Good Sense Breakdown - preparat neutralizujący nieprzyjemne zapachy - 5 l
240,98 zł (195,92 zł netto)
Brutto
: Dostępny

Środek do neutralizacji zapachów i mycia muszli klozetowych, pisuarów, kratek odpływowych, koszy na śmiecie, płytek ceramicznych oraz wykładzin dywanowych.

Profesjonalny środek do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów o właściwościach czyszczących.

Good Sense Breakdown to profesjonalny środek neutralizujący zapachy o właściwościach czyszczących. Preparat dzięki opatentowanej technologii O.N.T skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy i zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Działanie produktu zostało wzmocnione dzięki zastosowaniu kultur bakterii które niszczą pozostałości organiczne będące przyczyną nieprzyjemnych zapachów. Produkt w bardzo skuteczny sposób niweluje nieprzyjemną woń z muszli WC, pisuarów, kratek odpływowych, koszy na śmiecie, płytek ceramicznych oraz wykładzin dywanowych. Dzięki właściwościom czyszczącym sprawdzi się również do usuwania lekkich zabrudzeń i plam.

7516770
3 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
5 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij