Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey Room Care R1-plus Pur Eco - preparat do czyszczenia toalet - 1,5 l

Diversey Room Care R1-plus Pur Eco - preparat do czyszczenia toalet - 1,5 l
267,50 zł (217,48 zł netto)
Brutto
: Dostępny

Preparat do mycia muszli klozetowych i pisuarów. Preparat dedykowany jest do systemu Divermite/DQFM.

Preparat na bazie kwasu cytrynowego przeznaczony do codziennego mycia muszli klozetowych oraz pisuarów.

Room Care R1-plus Pur Eco to preparat dedykowany do codziennego czyszczenia muszli klozetowych oraz pisuarów. Produkt na bazie kwasu cytrynowego który w skuteczny i szybki sposób usuwa plamy oraz osad kamienia z muszli klozetowych i pisuarów, a jego regularne stosowanie zapobiega ponownemu osadzaniu się kamienia wodnego. By osiągnąć najlepsze rezultaty czyszczące powierzchnie pionowe lub pochyłe powinny mieć wydłużony czas kontaktu z preparatem. Lepka konsystencja produktu sprawia, że z łatwością przylega on do mytych powierzchni. Odpowiednio wyprofilowany kształt butelki ułatwia szybką aplikację natomiast kodowanie kolorami oraz oznaczenie alfanumeryczne uniemożliwiają błędne użycie produktu.
Room Care R1-plus Pur Eco posiada delikatny świeży zapach oraz technologię O.N.T., która pomaga w neutralizowaniu nieprzyjemnych woni.

Preparat dedykowany jest do systemu Divermite/DQFM.

100974095
15 Przedmioty

Arkusz danych

System Diversey
Divermite
Pojemność
1,5 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij