Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey Taski Jontec Combi F3a - preparat do mycia i konserwacji podłóg na bazie polimerów - 5 l

Diversey Taski Jontec Combi F3a - preparat do mycia i konserwacji podłóg na bazie polimerów -  5 l
144,55 zł (117,52 zł netto)
Brutto
: Produkt dostępny na zamówienie

Niskopieniący preparat stworzony na bazie polimerów do mycia i konserwacji twardych, wodoodpornych podłóg za pomocą automatów szorujących.

TASKI Jontec Combi - preparat do mycia i konserwacji twardych, wodoodpornych podłóg za pomocą automatów szorujących.

TASKI Jontec Combi to niskopieniący preparat stworzony na bazie polimerów. Produkt jest dedykowany do mycia i konserwacji twardych, wodoodpornych podłóg za pomocą automatów szorujących. Jego skład oparty na idealnym połączeniu detergentów, polimerów oraz wosków sprawia, że preparat szybko usuwa zabrudzenia, w tym tłuszczowe i jednocześnie tworzy na powierzchni powłokę ochronną. Po zastosowaniu produktu na podłogach powstaje antypoślizgowa, lśniąca powłoka ochronna.
Nie stosować preparatu w przypadku podłóg wrażliwych na wodę (np. niezaimpregnowane drewno, korek). Stosować tylko w automatach szorujących.  Przed użyciem zaleca się wykonanie testu preparatu na niewielkim kawałku podłogi, w mało widocznym miejscu.

7512953

Arkusz danych

Pojemność
5 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij