Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

FRE PRO Easy Fresh 2.0 - nakładki do odświeżacza powietrza - różne zapachy

FRE PRO Easy Fresh 2.0 - nakładki do odświeżacza powietrza - różne zapachy
23,00 zł (18,70 zł netto)
Brutto
: Dostępny

Nakładka zapachowa do odświeżacza Easy Fresh 2.0 (30-dniowa). Różne zapachy do wyboru.

Nakładka (pokrywa) zapachowa do odświeżacza powietrza Easy Fresh 2.0

Nakładka zapachowa do odświeżacza marki FRE PRO z serii Easy Fresh 2.0. Oferowane nakładki są jednocześnie pokrywą odświeżacza. Gwarantują one stopniowe uwalnianie zapachu przez 30 dni.

Easy Fresh 2.0 to system oparty na części dozującej zapach montowanej do ściany oraz nakładkach zapachowych. Część dozująca posiada zaprogramowany mechanizm, który dzięki użyciu wiatraczka w czasie 30 dni równomiernie rozprowadza zapach. Moc działania wiatraczka jest uzależniona od tygodnia upływającego od chwili zamontowania nakładki. Zaczynając od pierwszego tygodnia działania, w którym wiatraczek pracuje oszczędnie, przez stopniowe zwiększanie intensywności pracy, aż po 4 tydzień w czasie którego wiatraczek obraca się cały czas. Dzięki zastosowaniu diody LED można swobodnie kontrolować działanie dozownika. Zielony kolor diody informuje o poprawnym działaniu odświeżacza. Zapalenie się czerwonej diody przypomina o konieczności wymiany nakładki zapachowej. Dodatkowo, jeśli nakładka zapachowa nie zostanie wymieniona do 33 dnia, dozownik przypomni o konieczności jej zmiany za pośrednictwem alarmu dźwiękowego.
Urządzenie zasilane jest baterią R14.

Zalety odświeżacza Easy Fresh 2.0:

  • wystarcza na 30 dni,
  • występuje w wielu przyjemnych zapachach,
  • łatwy w montażu.
EASY FRESH 2.0 MANGO
13 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij