Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Mr Proper Professional P&G Professional - środek do czyszczenia sanitariatów - 5 l

Mr Proper Professional P&G Professional - środek do czyszczenia sanitariatów - 5 l
35,29 zł (28,69 zł netto)
Brutto
: Produkt dostępny na zamówienie

Mr Proper Professional - płyn do czyszczenia sanitariatów.

Mr Proper Professional to preparat dedykowany do czyszczenia sanitariatów. Idealnie sprawdzi się do codziennego utrzymania czystości w łazienkach i toaletach. Środek skutecznie wyczyści podłogi, płytki, umywalki, prysznice, wanny, toalety oraz baterie łazienkowe.

Charakterystyka produktu Mr Proper Professional:

  • skutecznie usuwa zarudzenia,
  • zapobiega osadzaniu się kamienia wodnego oraz powstawaniu zacieków,
  • nabłyszcza powierzchnie,
  • pozostawia świeży zapach.

Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego!

Stosowanie i środki ostrożności:

Unikać zbyt długiego kontaktu z aluminium i stalą nierdzewną. Nie stosować na marmurze i granicie. W razie wątpliwości należy zawsze wypróbować produkt na niewielkiej ukrytej powierzchni. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Stabilny w normalnych warunkach.
Szczegółowe instrukcje dotyczące dozowania znajdują się na opakowaniu. Zalecany do profesjonalnego użytku. Karta bezpieczeństwa produktu dostępna jest dla profesjonalnych użytkowników na życzenie. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Działa drażniąco na oczy. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawiera Benzisothiazolinone. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.  Należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


1001002162

Arkusz danych

Pojemność
5 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij