Stokoderm Universal Pure - krem ochronny 1 litr STOKO

Stokoderm Universal Pure - krem ochronny 1 litr STOKO
168,88 zł (137,30 zł netto)
: Dostępny

Krem ochronny do rąk, który poprawia kondycję skóry i chwytność dłoni. 

Ilość:
Dodaj do listy zyczen

B2B - Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

Stokoderm Universal Pure - krem ochronny 1 litr STOKO

Stokoderm Universal Pure - krem ochronny 1 litr STOKO


Krem ochronny do rąk, który poprawia kondycję skóry i chwytność dłoni. 

Prosimy wypełnić poniższy formularz, obsługa sklepu udzieli odpowiedzi najszybciej jak to możliwe na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Krem Stokoderm® Universal Pure marki STOKO do stosowania przed pracą 

Krem ochronny do rąk do aplikowania przed pracą w umiarkowanym i ciężkim środowisku, w którym pracownicy mają kontakt z olejami, smarami  detergentami oraz innymi substancjami rozpuszczalnymi w wodzie.

Krem Stokoderm® Universal Pure jest odpowiedni dla osób, które pracują w szczelnych rękawicach ochronnych. Krem ochronny zapobiega rozmiękczaniu skóry i redukuje efekt jej pęcznienia podczas długotrwałej pracy w środowisku mokrym i okluzyjnym. Zawarty w produkcie Eucoriol® wzmacnia wierzchnią warstwę naskórka, jednocześnie poprawiając chwytność dłoni. Zapobiega także ścieraniu się naskórka. Emolienty nawilżają i uelastyczniają naskórek, poprawiając czucie skóry i zapobiegając jej pękaniu. Gliceryna wspomaga regenerację naskórka. 

Krem Stokoderm® Universal Pure jest bezzapachowy, szybko się wchłania i posiada pH neutralne dla skóry. Otrzymał certyfikat ECARF, co oznacza, że może być stosowany przez alergików. 

Krem może być stosowany pod rękawice lateksowe, winylowe i nitrylowe. 

Stokoderm® Universal Pure  jest zgodny z wytycznymi HACCP - nie wpływa negatywnie na smak ani zapach potraw, dzięki czemu może być używany w zakładach przetwórstwa żywności oraz w gastronomii.   

Produkt nie zawiera silikonów, dzięki czemu nie ma negatywnego wpływu na powierzchnie, z którymi miało się kontakt, a na które mają zostać nałożone farby i powłoki powierzchniowe. 

Cechy produktu:

  • nadaje się pod rękawice ochronne
  • krem do rąk 
  • bezzapachowy
  • nie zawiera silikonów

Sposób użycia: Krem nałożyć po umyciu i dokładnym osuszeniu rąk. Dokładnie wetrzeć w dłonie, w przestrzenie między palcami oraz pod paznokcie. Stosować zawsze przed rozpoczęciem pracy, po umyciu rąk i po dłuższych przerwach. 

34778
8 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
1 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij