Thomil Barnix Parquet - akrylowa emulsja do podłóg drewnianych - 4 l

Thomil Barnix Parquet - akrylowa emulsja do podłóg drewnianych - 4 l
178,47 zł (145,10 zł netto)
: Dostępny

Akrylowa emulsja o wysokim połysku do podłóg drewnianych.

Ilość:
Dodaj do listy zyczen

B2B - Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

Thomil Barnix Parquet - akrylowa emulsja do podłóg drewnianych - 4 l

Thomil Barnix Parquet - akrylowa emulsja do podłóg drewnianych - 4 l


Akrylowa emulsja o wysokim połysku do podłóg drewnianych.

Prosimy wypełnić poniższy formularz, obsługa sklepu udzieli odpowiedzi najszybciej jak to możliwe na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Emulsja na bazie polimerów akryli i wosków do zabezpieczania powierzchni drewnianych.

Barnix Parquet to emulsja na bazie polimerów akryli i wosków najwyższej jakości przeznaczona do zabezpieczania powierzchni drewnianych. Produkt dedykowany jest zarówno do zabezpieczania twardych jak i miękkich powierzchni. Nadaje bardzo wysoki połysk jednocześnie chroniąc powierzchnię i poprawiając jej właściwości antypoślizgowe. Produkt został opracowany specjalnie w celu zabezpieczania powierzchni przed zarysowaniami, zabrudzeniami oraz śladami po butach.

Produkt nadaje się do zabezpieczania powierzchni wykonanych z:

  • drewna,
  • korka,
  • laminatu.

1 litr produktu wystarcza do woskowania 25 m2 posadzki / 2 warstwy (pH: 9 +/- 0.5).


Produkt szczególnie polecany do:

Hotele.jpg  hoteli, moteli, domów wczasowych, kwater prywatnych, kempingów, domów opieki, domów spokojnej starości, schronisk.
 firm sprzątających, firm usługowych.


Instrukcja użycia:


Przechowywanie:
W pierwszej kolejności należy usunąć wszelkie zabrudzenia oraz pozostałości po poprzednich powłokach czy woskach za pomocą strippera (polecany Thomil Deka). Odczekać, aż powierzchnia całkowicie wyschnie. Następnie należy nakładać Barnix Parket bezpośrednio na powierzchnię i rozprowadzać tworząc jednolitą warstwę maszyną do polerowania lub mopem. W zależności od warunków otoczenia oraz porowatości powierzchni odczekać, aż warstwa całkowicie wyschnie (przy dobrych warunkach około 30 minut). Nakładać kolejną powłokę w sposób naprzemienny do poprzedniej (horyzontalnie lub wertykalnie). Nakładać kolejne warstwy w sposób jak powyżej celem uzyskania pożądanego efektu. Na bardzo porowatych powierzchniach poleca się przed nałożeniem wosku użycie emulsji do wypełniania porów (polecany Thomil Cover). Do codziennego utrzymania można stosować każdy detergent o neutralnym pH ręcznie lub za pomocą szorowarek. Przechowywać w oryginalnych, zamkniętych opakowaniach chroniąc przed wilgocią oraz nadmiernym przegrzaniem. Unikać przemarznięcia oraz nie narażać na zbytnie nasłonecznienie.

ŚRODEK DO UŻYCIA PROFESJONALNEGO

TSTM026
8 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
4 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij