Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Travabon Classic - krem ochronny Deb-STOKO

Travabon Classic - krem ochronny Deb-STOKO
18,72 zł (15,22 zł netto)
Od: 18,72 zł Brutto do: 144,44 zł Brutto
(Od: 15,22 zł Netto do: 117,43 zł Netto)
Brutto
: Dostępny

Krem ochronny do rąk do stosowania przed pracą. 

Krem do stosowania przed pracą Travabon Classic marki Deb-STOKO

Krem ochronny do rąk do aplikowania przed pracą bez założonych rękawic, w której pracownicy mają kontakt z olejami, tłuszczami, farbą i sadzą. 

Podwójna formuła jednocześnie chroni skórę przed silnymi zanieczyszczeniami na bazie oleju oraz ułatwia późniejsze czyszczenie. Specjalna formuła tworzy na powierzchni dłoni warstwę ochronną, która zapobiega przywieraniu uporczywego brudu do skóry. Dodatek emulgatora sprawia, że w połączeniu z czystą wodą pomaga usunąć znaczną część zanieczyszczeń, dzięki czemu do umycia rąk wystarczą łagodne środki myjące. 

Produkt nie zawiera silikonów, dzięki czemu nie ma negatywnego wpływu na powierzchnie, z którymi miało się kontakt, a na które mają zostać nałożone farby i powłoki powierzchniowe. 

Cechy produktu:

  • nie nadaje się pod rękawice ochronne
  • krem do rąk 
  • delikatny zapach
  • nie zawiera silikonów

Sposób użycia: Krem nałożyć po umyciu i dokładnym osuszeniu rąk. Dokładnie wetrzeć w dłonie, w przestrzenie między palcami oraz pod paznokcie. Stosować zawsze przed rozpoczęciem pracy, po umyciu rąk i po dłuższych przerwach. 

TVC100ML
6 Przedmioty

Arkusz danych

Pojemność
1 l
Pojemność
100 ml

Szczegółowe referencje

ean13
4016208101063

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij