Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

UltraSpeed Pro SafeMop - 40 cm - Vileda Professional

UltraSpeed Pro SafeMop - 40 cm - Vileda Professional
61,70 zł (50,16 zł netto)
Brutto

Mop przeznaczony do usuwania zabrudzeń ze wszystkich podłóg teksturyzowanych / szorstkich / profilowanych.

Trwały mop wykonany z monowłókien i mikrowłókien dedykowany do mycia podłóg teksturyzowanych, szorstkich i profilowanych.

Mop UltraSpeed Safe przeznaczony jest do usuwania silnie przywartego brudu z podłóg teksturyzowanych, szorstkich i profilowanych. Doskonale sprawdzi się w sprzątaniu podłóg bezpieczeństwa w kuchniach i łazienkach. W czasie sprzątania płytek lub innych powierzchni teksturyzowanych z powodzeniem zastąpi szczotkę. Mop posiada unikalne połączenie monowłókien o właściwościach ściernych z ciętymi mikrowłóknami. Monowłókna szorują powierzchnię poluzowując przywarty brud, natomiast cięte mikrowłókna zbierają luźne zabrudzenia i usuwają je z powierzchni. Mop zapewnia niskie tarcie powierzchniowe na podłogach strukturyzowanych, a także jest wysoko odporny na szeroką gamę środków chemicznych, włącznie z chlorem i wybielaczami. Fakt że może być prany w pralce nawet 100 razy sprawia, że jest produktem wyjątkowo ekonomicznym. Produkt został dodatkowo wyposażony w krótkie taśmy w kolorach RBGY.

147475

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij