Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Diversey TASKI Jontec Best F4e - preparat do usuwania zabrudzeń tłuszczowych pochodzenia mineralnego - 5 l

Diversey TASKI Jontec Best F4e - preparat do usuwania zabrudzeń tłuszczowych pochodzenia mineralnego - 5 l
166,39 zł
166,39 zł 119,70 zł (97,32 zł netto)
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,70 zł
: Dostępny

Taski Jontec Best - preparat do usuwania zabrudzeń tłuszczowych z podłóg.

TASKI Jontec Best to niskopieniący preparat dedykowany do usuwania zabrudzeń tłuszczowych z podłóg. Bez kłopotu poradzi sobie z plamami po olejach syntetycznych i mineralnych, smarach, śladami opon wózków widłowych oraz z zanieczyszczeniami rozpuszczalnymi w wodzie. Taski Jontec Best to preparat neutralny chemicznie, który szybko i wyjątkowo skutecznie usunie zabrudzenia z mytych podłóg wykazując przy tym silne właściwości emulgujące względem zanieczyszczeń o charakterze tłuszczowym. Produkt wykazuje wysoką skuteczność usuwania zanieczyszczeń przy niskich stężeniach użytkowych. Jego nie pieniąca się formuła sprawia, że roztwór może być szybko zebrany z umytej podłogi.

W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na czyszczoną powierzchnię, przed użyciem zaleca się wykonanie testu preparatu na niewielkiej powierzchni, w mało widocznym miejscu.

7512309
1 Przedmiot

Arkusz danych

Pojemność
5 l

Szczegółowe referencje

Powiązane produktyRęcznie wybierane produkty

Na górę
close
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij